Çocuk Giyiminde 30 Yıllık Tecrübe

Çocuk abiye giyimindeki üretimini kaliteden asla ödün vermeden sürdüren PIRILTI Çocuk Giyim, bu sayede sektörün en çok tercih edilen markalarından biri haline gelmiştir. 0-10 yaş kız çocuk grubunda 30 yıllık tecrübesi ve tasarımlarındaki zerafeti ile gelecek nesillere ışık tutmaktadır.

Şirket Profili

1992 yılında çocuk abiyesi sektöründe faaliyet göstermeye başlayan PIRILTI Çocuk Giyim, kalitesi, tasarımları ve üretim gücüyle her geçen gün marka bilinirliğini artırarak büyümeye devam etmektedir. Bünyesindeki tasarım ekibinin hazırlamış olduğu çok özel koleksiyonlar, alanlarında uzman bir ekip tarafından üretilmektedir.

Makine üretiminin minimum olduğu ürünlerimizde kullanılan tüm aksesuarlar ve en kaliteli kumaşlar, tasarım ekibimiz tarafından özenle seçilerek, beğenilerinize sunulmaktadır.Pırıltı Çocuk Giyim, yıllar içerisinde gelişen pazar ve artan talepler doğrultusunda, stratejik ortaklık gerçekleştirmiş olduğu partnerlerinden gelen ve gelebilecek daha yüksek taleplere karşı, koleksiyon hazırlama ve üretim kapasitesiyle günlük olarak cevap verebilir bir seviyeye ulaşmıştır.

 

Tasarım

PIRILTI Çocuk Giyim, sürekli yeni koleksiyon hazırlama ve tasarım odaklı çalışması sebebiyle, AR-GE çalışmalarına oldukça önem verir ve yatırım yapar.

PIRILTI Çocuk Giyim, işini tutkuyla yapan, trendleri takip eden, gelişime açık, bir tasarım kadrosuyla çalışmaktadır.

Tasarım ekibimiz, yeteneklerinin ve yaratıcılıklarının yanı sıra, içerisinde bulunduğu sektörü takip ederek, moda dünyasındaki güncel trendleri analiz ederek markamızın kimliğiyle sentezleyip, markamızın ruhuna uygun koleksiyonlara hayat verir.