Hakkımızda

Pırıltı Çocuk Giyim

Çocuk Abiye Tasarım

PIRILTI Çocuk Giyim, sürekli yeni koleksiyon hazırlama ve tasarım odaklı çalışması sebebiyle, AR-GE çalışmalarına oldukça önem verir ve yatırım yapar.

PIRILTI Çocuk Giyim, işini tutkuyla yapan, trendleri takip eden, gelişime açık, bir tasarım kadrosuyla çalışmaktadır.

Tasarım ekibimiz, yeteneklerinin ve yaratıcılıklarının yanı sıra, içerisinde bulunduğu sektörü takip ederek, moda dünyasındaki güncel trendleri analiz ederek markamızın kimliğiyle sentezleyip, markamızın ruhuna uygun koleksiyonlara hayat verir.

Çocuk Giyiminde 30 Yıllık Tecrübe. Çocuk abiye giyimindeki üretimini kaliteden asla ödün vermeden sürdüren PIRILTI Çocuk Giyim, bu sayede sektörün en çok tercih edilen markalarından biri haline gelmiştir. 0-10 yaş kız çocuk grubunda 30 yıllık tecrübesi ve tasarımlarındaki zerafeti ile gelecek nesillere ışık tutmaktadır.

1992 yılında çocuk abiyesi sektöründe faaliyet göstermeye başlayan PIRILTI Çocuk Giyim, kalitesi, tasarımları ve üretim gücüyle her geçen gün marka bilinirliğini artırarak büyümeye devam etmektedir. Bünyesindeki tasarım ekibinin hazırlamış olduğu çok özel koleksiyonlar, alanlarında uzman bir ekip tarafından üretilmektedir.

Makine üretiminin minimum olduğu ürünlerimizde kullanılan tüm aksesuarlar ve en kaliteli kumaşlar, tasarım ekibimiz tarafından özenle seçilerek, beğenilerinize sunulmaktadır.Pırıltı Çocuk Giyim, yıllar içerisinde gelişen pazar ve artan talepler doğrultusunda, stratejik ortaklık gerçekleştirmiş olduğu partnerlerinden gelen ve gelebilecek daha yüksek taleplere karşı, koleksiyon hazırlama ve üretim kapasitesiyle günlük olarak cevap verebilir bir seviyeye ulaşmıştır.


Teşekkür ederiz ki Pırıltı'yı seçtiniz. Çocuklarınızın her anında yanınızdayız.
referanslarımız & ödüllerimiz
Felsefemiz

Pırıltı, her çocuğun özel olduğuna inanır. Bizim amacımız, çocuklarınıza zarafet, şıklık ve özgünlük katarken onların kendi özel ışıltılarını yansıtmalarına yardımcı olmaktır.

Çocukların büyüme süreçlerini desteklerken, onların kişisel tarzlarını keşfetmelerine olanak tanıyoruz. Her parça tasarımımız, kalite, rahatlık ve zarafeti bir arada sunmayı hedefler.

Pırıltı olarak, çocuk modasındaki en son trendleri ve en iyi malzemeleri kullanarak, sizlere ve çocuklarınıza en iyiyi sunmaya kararlıyız. Her ürünümüz, sevgi ve özenle tasarlanmış, kaliteli ve benzersizdir.

Ailelerin güvendiği bir marka olmak için çalışıyor, çocukların her anında onlara eşlik ediyor ve hayatlarını daha parlak hale getirmek için buradayız. İşte Pırıltı’nın temel felsefesi budur: Her çocuk özel ve her anı değerlidir.

Referanslarımız

"Referans 1 açıklama"
Referans 1 isim
"Referans 2 açıklama"
Referans 2 isim
"Referans 3 açıklama"
Referans 3 isim
"Referans 4 açıklama"
referans 4 isim