HAKKIMIZDA

Çocuk Giyiminde
30 Yıllık
Tecrübe

Çocuk abiye giyimindeki üretimini kaliteden asla ödün vermeden sürdüren PIRILTI Çocuk Giyim, bu sayede sektörün en çok tercih edilen markalarından biri haline gelmiştir. 0-10 yaş kız çocuk grubunda 30 yıllık tecrübesi ve tasarımlarındaki zerafeti ile gelecek nesillere ışık tutmaktadır.

Şirket Profili

1992 yılında çocuk abiyesi sektöründe faaliyet göstermeye başlayan PIRILTI Çocuk Giyim, kalitesi, tasarımları ve üretim gücüyle her geçen gün marka bilinirliğini artırarak büyümeye devam etmektedir. Bünyesindeki tasarım ekibinin hazırlamış olduğu çok özel koleksiyonlar, alanlarında uzman bir ekip tarafından üretilmektedir.

Makine üretiminin minimum olduğu ürünlerimizde kullanılan tüm aksesuarlar ve en kaliteli kumaşlar, tasarım ekibimiz tarafından özenle seçilerek, beğenilerinize sunulmaktadır.

Pırıltı Çocuk Giyim, yıllar içerisinde gelişen pazar ve artan talepler doğrultusunda, stratejik ortaklık gerçekleştirmiş olduğu partnerlerinden gelen ve gelebilecek daha yüksek taleplere karşı, koleksiyon hazırlama ve üretim kapasitesiyle günlük olarak cevap verebilir bir seviyeye ulaşmıştır.

Tasarım

PIRILTI Çocuk Giyim, sürekli yeni koleksiyon hazırlama ve tasarım odaklı çalışması sebebiyle, AR-GE çalışmalarına
oldukça önem verir ve yatırım yapar.

PIRILTI Çocuk Giyim, işini tutkuyla yapan, trendleri takip eden, gelişime açık, bir tasarım kadrosuyla çalışmaktadır.

Tasarım ekibimiz, yeteneklerinin ve yaratıcılıklarının yanı sıra, içerisinde bulunduğu sektörü takip ederek, moda
dünyasındaki güncel trendleri analiz ederek markamızın kimliğiyle sentezleyip, markamızın ruhuna uygun
koleksiyonlara hayat verir.

Üretim

PIRILTI Çocuk Giyim, ana üretim prosesleri olan Kesim, Dikim, Kalite kontrol ve Paketleme aşamalarının tamamını kendi çatısı altında gerçekleştirir.

Üretim ekibi, hazırlanan koleksiyonların özüne sadık kalarak zanaatkarlık ve modern üretim tekniklerini birleştirip, sektördeki teknolojik gelişmeleri kalifiye insan gücüyle birleştiren bir üretim anlayışı benimser.

PIRILTI Çocuk Giyim, üretmiş olduğu ürünlerin standartlara uygun olması ve insan sağlığına tehdit oluşturmamasına özen gösterir. Bunun yanı sıra çalışanlarının sağlıklı ve güvenli koşullarda, huzurla çalışmaları öncelikli ilkesidir.

Global Vizyon

Farklı pazarlarla çalışmanın koleksiyonumuza zenginlik kattığına inanırız.

Bunun yanı sıra farklı pazarlarda var olmanın üretimimizi de dinamik tutacağına inanıyoruz.

Bu sebeple hali hazırda hizmet vermekte olduğumuz pazarların dışında yeni pazarlara yönelik çalışmalarımız durmaksızın devam etmektedir.

No Ürüns in the cart.